Установка мангала на дачі + шашлик з курячої печінки

Дачна кухняСтрави на мангалі
кабачокпечінка курячасало
17 (5)

Рецепт приготування

Установка мангала на дачі - захід відповідальний і важливий. Вибираючи мангал для дачі ми передчуваємо задоволення від обідів і вечерь на свіжому повітрі і веселих посиденьок з близькими і друзями. Місцезнаходження для мангала потрібно ретельно вибрати, щоб було зручно господині і гостям.

Місце для установки мангала вибираємо з принципу безпеки і зручності використання. Не рекомендується розміщувати мангал безпосередній близькості від вогненебезпечних об`єктів та предметів, впритул до паркану або стіни будинку, альтанки або господарської споруди, під деревом. Дим і попіл не повинно здувати на прилеглі будинки і споруди.

При установці мангала потрібно забезпечити вільний підхід до нього з усіх боків - це ще одна міра безпеки.

Ми давно визначилися з місцем для мангала на дачі і сьогодні маленький старий мангал поміняємо на новий великий і зручний.

Як це зробили наші чоловіки дивіться у відео.

Оформлення місця для мангала і обладнання його своїми руками - цікавий процес.

Щоб мангал добре і довго служив його потрібно відразу оновити. Сьогодні в меню вибрати останній для нас страва - шашлики з курячої печінки. Велике спасибі каналу Житіє моє ТВ за ідею і рецепт шашлику з курячої печінки з овочами.

Для приготування шашличків нам знадобитися куряча печінка, сало і свіжий кабачок. Сало і кабачок нарізаємо шматочками за розміром відповідними розмірами курячої печінки і нанизуємо на шампури, чергуючи продукти.

Смачного!

Всі рецепти