Як відкрити кокос і приготувати кокосове печиво

Печиво
борошнованілінкокосова стружкалимонрозпушувачцукор
49 (5)

Рецепт приготування

Як відкрити кокос і як приготувати кокосове печиво - з цим завданнями може впоратися кожен без особливих умінь і зусиль!

Кокос - плід пальмового дерева з твердою коричневою шкаралупою і з білою м`якоттю. Кокос багатий на вітаміни, кокосове молоко і масло використовує в медицині, кулінарії і косметології.

Купуючи кокос, вибираємо плід побільше, наявність рідини легко перевірити, струснувши плід. В процесі дозрівання ця рідина, яку називають кокосовим молоком, перетворюється в м`якоть.

Щоб кокос якось використовувати, його спочатку потрібно відкрити. Як відкрити кокос існує безліч способів: можна розбити, вдаривши по ньому чимось важким або розпиляти ножівкою. В цьому випадку з горіха виллється сік. Тому потрібно спочатку вилити з нього кокосове молоко, яке не менше смачне, ніж м`якоть. На одному з кінців горіха є три темних плями-поглиблення, які можна розколупати ножем, шилом або спицею.

Щоб випити сік з твердого плоду, можна зробити дві дірочки і вставити коктейльну соломинку в одну з них і коктейль готовий. Щоб вилити сік з горіха, можна просто його витрусити в ємність або вилити за допомогою двох соломинок різної довжини. Коли вся кокосова рідина витече, можна розбити кокос і використовувати в їжу.

Найпростіший спосіб - розколоти горіх за допомогою великого кухонного ножа. Плід потрібно покласти на рівну поверхню і приблизно посередині вдарити тупим боком ножа, прокручуючи його. Після кількох ударів в шкірці з`явиться тріщина, це буде почути по змінилося звуку.

Кокосова м`якоть білого кольору легко відділятися від шкаралупи за допомогою ножа. Її легко натерти на дрібній тертці і отримати кокосову стружку, яку можна використовувати в подальшому.

З кокоса можна приготувати коктейль, десерт, печиво, торт і навіть косметичні засоби.

Як приготувати кокосове печиво.

Кокосове печиво, інгредієнти: кокосова стружка від двох кокосів, 100г цукру, 150 г борошна, ванілін, 05. Чайної ложки розпушувача теста і 1 чайна ложка соку лимона.

Всі інгредієнти змішати. І тісто поставити в холодильник 30 хвилин. Прогріти духовку до 180 ° С. Деко застелити вощеного папером. З тіста скачати невеликі кульки, викласти на деко і запікати в духовці 20-25 хвилин до золотистого кольору.

Печиво готово! Просто і смачно!

Смачного!

Всі рецепти